Wij hebben jouw stem nodig om de Bloemendagen nog kleurrijker te maken!

01 - september - 2023

Aankomende maandag 4 september start de Rabo ClubSupport en ook dit jaar doet de stichting Bloemendagen mee! Wil je ons steunen? Breng dan, als je lid bent van de Rabobank, tussen maandag 4 september en dinsdag 26 september 2023 je stem uit!
Door je stem uit te brengen op de Bloemendagen in het kader van Rabo Clubsupport, kun je actief bijdragen aan het stimuleren van betrokkenheid aan de Bloemendagen onder de jeugd in onze Polder. De Bloemendagen zijn een traditie die onze gemeenschap al jarenlang verbindt. Maar om deze traditie te laten voortleven en te laten groeien, is het van essentieel belang dat we ook de jeugd erbij blijven betrekken.

Hoe kun je stemmen?
Het is eenvoudig om je stem uit te brengen voor de Bloemendagen en de jeugd te ondersteunen.
- Ga naar de Rabobank-App of de website van de Rabobank: Rabo ClubSupport – iedereen verdient een club - Rabobank)
- Log in met je Rabobank-gegevens.
- Zoek naar "Stichting Bloemendagen" en selecteer onze stichting.
- Breng je stem uit en laat jouw betrokkenheid zien!

Help ons nog meer steun te vergaren door dit bericht te delen met je vrienden, familie en collega's. Samen kunnen we een positieve impact hebben op de jeugd en de toekomst van de Bloemendagen veiligstellen. Stemmen kan van 4 september tot en met 26 september, dus wacht niet te lang en breng vandaag nog je stem uit!

Bedankt voor je steun aan de Bloemendagen en onze jeugd!